HATAY DÖRTYOL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Düzenlendi.

İlçemizde ''24 Kasım Öğretmenler Günü'' nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.  
İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Düzenlendi.

          İlçemizde Öğretmenler Günü nedeniyle Atatürk Anıtına çelenk sunulması ve İstiklal Marşının okunması ile törenler başladı.

         Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü   salonunda  düzenlenen  program ise  saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile devam etti.

         Kaymakam Murat BULACAK programda yaptığı konuşmada, ''Eğitim bizim en mühim meselemiz.'' diyerek ,en kutsal mesleklerden biri olan öğretmenliğin fedakarlık isteyen saygın bir görev olduğunu belirtti.

         Kaymakam Murat BULACAK ;öğretmenlerin her zaman ve her şartta bilginin üretilmesi, geliştirilmesi ve gelecek kuşaklara aktarılmasında çok önemli bir role sahip olduğunu kaydederek ilçemiz de görev yapan öğretmenlerimizin fedakarlıklarını yakınen görmekteyim bundanda mutluluk duymaktayım" dedi.

         İlçe Milili Eğitim Müdürü Mehmet TOKSOY, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem ve Emekli Öğretmenler adına yapılan konuşmaların ardından mesleğe yeni başlayan öğretmenler yemin etti. Emekli olan öğretmenlere  plaket verildi.

Öğretmenlerden oluşan halk oyunları ekibinin gösterisi ve Öğretmen korusu ise  büyük alkış aldı.

        Proğrama  İlçe Kaymakamı Murat BULACAK, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl KESKİN, Garnizon Komutanı  Yarbay Savaş BALCI, Cumhuriyet Başsavcısı İhsan TÜRKOĞLU, Dörtyol Meslek Yüksekokulu Müdürü Bahattin GÖZÜBENLİ ,öğretmenler ve aileleri ile kurum müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

25-11-201925-11-201925-11-2019      

Numuneevler Mah. Tahsin Katipoğlu Caddesi No 66 Kat 1 Dörtyol / HATAY - 326 712 10 51 551 208 18 30 551 208 18 31 551 208 18 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.