HATAY DÖRTYOL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın: Mehmet TOKSOY'un Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın: Mehmet TOKSOY'un Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın: Mehmet TOKSOY'un Mesajı

YENİ MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ PROF. DR. MAHMUT ÖZER PROF. DR. ZİYA SELÇUK'TAN DEVRALDI.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda yapılan devir teslim töreninde Prof.Dr. Mahmut Özer, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek, büyük bir sorumluluk üstlendiğini  ve çok zor bir görevi devraldığının farkında olduğunu söyledi.Son 1,5 yıldır Covid-19 salgınının getirdiği zorluklar nedeniyle tüm dünyada ve Türkiye'de eğitimi asgari düzeyde sağlamanın ciddi bir mesele haline geldiğini ifade eden Prof. Dr. Mahmut ÖZER, şunları: söyeldi. "Bu zor görevi Sayın Bakan'ımızdan devralırken en büyük avantajım 3 yıl birlikte kendisinin bakan yardımcısı olarak çalışmış olmamdır. Kendilerine bu süreç içerisinde ekiplerinde bana yer verdikleri için şükranlarımı sunuyorum. Sayın Bakan'ımız döneminde başlayan ve bir kısmını birlikte başarılı bir şekilde yürüttüğümüz çok önemli projeler var, bunları devam ettireceğiz. Öğretim üyesi bir eğitimci ve Milli Eğitim Bakanı olarak en temel amacım tüm çocuklarımızın, Türkiye'nin neresinde olursa olsun kaliteli bir eğitim almaları için fırsat eşitliği sağlamaktır". Hizmetlerinden dolayı eski bakanımız Prof.Dr. Ziya Selçuk'a teşekkür eder, yeni Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr. Mahmut Özer'e hayırlı hizmetler ve başarılar dileriz.

 

                                                                                                         Mehmet TOKSOY

                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

                

Numuneevler Mah. Tahsin Katipoğlu Caddesi No 66 Kat 1 Dörtyol / HATAY - 326 712 10 51 551 208 18 30 551 208 18 31 551 208 18 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.