HATAY DÖRTYOL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TOKSOY’ un 29 Ekim “CUMHURİYET BAYRAMI ” Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TOKSOY’ un 29 Ekim “CUMHURİYET BAYRAMI ” Kutlama Mesajı

      Büyük bir gururla 95. Yılını kutladığımız Cumhuriyetimiz, Türk milletinin tarih sahnesinde yeniden dirilişini ve bu topraklar üzerinde söylenecek sözlerinin bitmediğini göstermiştir. Eğitim ordusu olarak bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün, ´Benim en büyük eserim´ dediği Cumhuriyetimizi, çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarma, hatta dünyaya örnek olma azminden bir an olsun vazgeçmeyeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk ve bu topraklar üzerinde bin yıla yakın yurt tutmuş, kurduğu devletlerle dünyaya hükmetmiş bu aziz milletin  emaneti olan Cumhuriyetimize sahip çıkmayı en büyük vazifemiz sayıyoruz.
     Cumhuriyetin 95. yıl dönümü coşkusunu yaşadığımız bu kutlu günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, Tüm eğitimcilerimiz, öğrenci ve velilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Numuneevler Mah. Tahsin Katipoğlu Caddesi No 66 Kat 1 Dörtyol / HATAY - 326 712 10 51 551 208 18 30 551 208 18 31 551 208 18 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.