HATAY DÖRTYOL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOKSOY´un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOKSOY´un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı.

2017-2018 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayıp yaz tatiline girmiş bulunmaktayız.

 

Sevgili Öğrenciler,

           Azminiz, çalışkanlığınız, birlik ve beraberliğiniz sayesinde güzel, huzurlu bir eğitim öğretim yılını daha bitirdiniz. Karne heyecanının yaşandığı bu günde, başarılarıyla mutluluk ve gururunu yaşayan öğrencilerimizin sevincine ortak oluyoruz. Hepinizi tebrik ediyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

        Meşakkatli, yorucu bir o kadar da zevkli, verimli bir eğitim-öğretim yılını hep birlikte bitirdik. Geleceğimizin teminatı, milletimizin emaneti çocuklarımızı sizin fedakâr ve şefkatli yüreklerinizle hayata hazırladık ve hazırlamaya da devam ediyoruz. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında gösterdiğiniz tüm gayretleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Değerli Veliler,

          Çocuklarımız sizin evladınız olduğu kadar milletimizin istikbali ve bizlere emenetidir. Onların sağlıklı, donanımlı ve en önemlisi iyi insanlar olarak yetişmesi için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Başarımızda sizin çabalarınızın ve katkılarınızın payı büyüktür. Bu vesileyle hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

 

      Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller dilerken, okul müdür ve müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize, okul çalışanlarımıza, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz personeline,  tüm velilerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                  Mehmet TOKSOY

                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Numuneevler Mah. Tahsin Katipoğlu Caddesi No 66 Kat 1 Dörtyol / HATAY - 326 712 10 51 551 208 18 30 551 208 18 31 551 208 18 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.