HATAY DÖRTYOL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖRTYOL BELEDİYESİ İLE DÖRTMEK PROTOKOLÜ İMZALANDI.

DÖRTYOL BELEDİYESİ İLE DÖRTMEK PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Dörtyol Belediyesi arasında çeşitli alanlarda işbirliğinde kurslar açılması için protokol imzalandı. Protokol kapsamında Dörtyol sınırları içerisinde mesleki,sosyol, kültürel, sanatsal, sportif kurs ve etkinlikler düzenlenecektir. Dörtyol genelinde ikamet eden vatandaşlarımızın genel eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, mesleki becerilerini geliştirecek, örgün eğitimi tamamlayıcı bir eğitim anlayışı ile çalışmalarını sürdürmesi planlanan DÖRTMEK ilçemizin her mahallesinde hizmet vermeye başlayacaktır.
DÖRTMEK kapsamında açılacak kurslarda kurslara katılmak isteyen kursiyerlerin çocukları için çocuk oyun odası etkinlikleri kursları da açılacaktır. Bu  sayede kendileri mesleki, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda geliştirmek isteyen annelerimizin 3 - 6 yaş grubu çocuklarına da gelişim, beceri, dil ve beden gelişimlerine katkı sağlamak üzere; Resim, müzik, drama, oyun ve benzeri etkinlerle eğitim verilen çocuk oyun odaları kurulacaktır.

Numuneevler Mah. Tahsin Katipoğlu Caddesi No 66 Kat 1 Dörtyol / HATAY - 326 712 10 51 551 208 18 30 551 208 18 31 551 208 18 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.